Rodhenaren succesvol in eerste toernooien na competitie!

09 juli 2019


Beste Rodhenaren,

We hebben in de 1e toernooien na de voorjaarscompetitie toegeslagen.
Onderstaand vinden jullie alle finalisten van de afgelopen weken.

Op naar de volgende serie toernooien -> met o.a. Grubbenvorst en ons eigen Maistoernooi inschrijven via: https://mijnknltb.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=00C09981-306A-4574-A174-1BEC894E50E0


Ideco Energie Advies Open Ysselsteyn:

GD5: Judith Bouten/Pim Oude Elferink – Isabell Rudolf/Marcel Wijnands 6-1 6-4
HD6: Peter-Paul Koonings/Peter Verstappen – Leon Staal/Jeroen Velthuizen 6-3 3-6 7-5
DD6: Jolanda Classens/Carolien Hendrikx – Leonie Kanning/Laura Spee 6-4 6-2
GD6: Leonie Kanning/Jeroen VelthuizenRenata Peeters/Lou Gillissen 6-3 7-5 HD7: Jan Janssen/Robert van Osch – Ronny Chu/Teun van Daal 7-5 6-3
DD7: Aniek Cox/Maud Willems – Anne-Marie Weijs/Marjon Weijs 5-7 5-3 Opg.
GD7: Karin Jacobs/Jan Janssen – Patricia Janssen-Vissers/Patrick Bos 7-5 6-4

Rozentoernooi Lottum:
HD5: Rob Olthoff/Rob Peelen – Jim Weijs/Hay Willems 6-1 7-5
DD7: Lilian Idink/Roos Zijmers – Jolien Cox/Iris Michels 6-2 6-7 7-6

Parkhotel Open Horst:
GD5: Kevin van Callandt/Levina Bramkamp – Ralf Truijen/Melanie Joosten 6-4 6-1

Uitmarkt Open Venray:
DD5: Anouk Kanen/Judith Poels – Sanne Erps/Lindsey Pouwels 6-2 7-6
GD5: Rob Olthoff/Judith Bouten – Friso Luijckx/Anne Jeuken 7-6 7-6
HD6: Bernardo van Gelder/Niels Verbeek – Wim van Horck/Raymond van Swaay 6-2 6-2
DD6: Aniek Cox/Maud Willems – Drea Driessen/Nicole Jeurissen 1-6 6-2 6-4
GD6: Jeroen Velthuizen/Leonie Kanning- Frank van Daal/Laura Spee 6-0 7-5
HE7: Reno Vaessen – Joey Novak 6-7 6-3 6-2
HD7: Kai Swakhoven/Reno VaessenPatrick Bos/Jan Janssen 6-4 4-6 6-4
GD7: Patrick Bos/Patricia Janssen – Huub van Zuylen/Jose van der Heijden 6-3 7-6 HD8: Martijn Geurts/Rene Kleuskens – Ronny Chu/Ronald Hunslip 4-6 7-5 6-1

Personato Open Wanssum:
HD3: Mark Geurts/Jesper Prosje – Elroy Jansen/Coen Drost 5-0 Opg.
DD4: Irmgard Geurts/Ingrid Huijbregts – Judith Bouten/Lotte Claessens 6-4 3-6 6-4 GD4: Tom van der Weiden/Judith BoutenKevin van Callandt/Levina Bramkamp 6-4 6-1
HD5: Koen Fleuren/Rob Kersten – Jesper Ritman/Jeroen Velthuizen 6-4 6-0
HD6: Wilbert Bovee/Rikus ten BruckeTeun van Daal/Niek van der Leeuw 6-1 4-6 6-4
DD6: Yvonne Custers/Janske VandewallAniek Cox/Leonie Kanning 7-5 4-6 6-4
GD6: Rikus ten Brucke/Yvonne CustersJohan Piris/Victorine Derks 6-2 6-1 HD7: Teun van Daal/Jaap Voermans – Marco Castermans/Siem van der Ven 6-3 6-4

Categorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 588 453

Address

Paul Burgmanstraat 10
5804 BC Venray