Finalisten TC Rodhe Open KNLTB Toernooien 2e Seizoenshelft.

14 september 2019


Beste Rodhenaren,

In aanloop naar onze clubkampioenschappen hebben we weer flink toegeslagen in de 2e helft van het toernooi seizoen.

Onderstaand vind je alle finalisten, we hopen jullie aankomende week veel te zien tijdens de clubkampioenschappen en op onze feestavond 21 September.

Succes aankomende week en met de Najaarscompetitie!

Leurs Festina Lente – TC Venlo
HD3: Robert Hesen/Raoul Killaars – Bram Rutten/Bart Theelen 3-6 6-2 6-2
HE7: Mark Jacobi – Onno Janssen 6-2 6-0
GD7: Mark Jacobi/Astrid van der Maden – Peter Ernst/Elena Ernst 6-3 6-1

Comerttoernooi – TC Grubbenvorst
HD3: Tom Maassen/Bram Martijn – Rick Oudenhoven/Tom van der Weiden 6-3 6-1
GD4: Beike de Bok/Renzo Vullings – Tom van der Weiden/Judith Bouten 6-4 4-6 6-2
DD6: Francien Janssen/Gertie Peeters – Fleur Baltussen/Claire van Wees/Baltussen 6-3 6-2
GD6: Angelique Verstraaten/Jeroen Velthuizen – Maartje Verbong/Mark Bongers 6-2 4-6 6-3
GD6 35+: Johan Piris/Renata Peeters – Nicole Lucassen/Theo Heijligers 6-3 6-3
HE7: Jop Lommen – Teun van Daal 4-6 6-1 7-6
HD7: Eric van Enckevort/Uno Franssen – Rik Geurts/Tom Mulder 6-4 5-7 6-3

Lindeboom DubbelGezellig – LTV Kessel
HD3: Robert Hesen/Tim Cornelissen – Floriaan Hendricks/Davy Beerens 6-1 7-5

Maistoernooi – TC RODHE!!
HD4: Davy Beerens /Floriaan Hendricks – Peter Francken/Rick Oudenhoven 7-5 6-3
GD5: Karlijn Ruijs/Rob Olthoff – Fleur Baltussen/René Verhoeven 6-3 6-3
HD6: Mark Bongers/Rob Spreeuwenberg – Maikel Punt/Frank Roomans 6-7 7-5 6-4    
DE6: Karlon Cox – Aniek Cox 6-3 6-4
DD6: Yvonne Custers/Janske vandewall – Romy Peeters/Claire Schlüter 6-1 0-6 7-5
GD6: Yvonne Custers/Rikus ten Brucke – Hilke van den Boom/Bernardo van Gelder 3-6 7-6 6-1
HE7: Tom Mulder – Jaap Voermans 7-6 6-3
HD7: Walter Buth/Anton van Horen – Rik Geurts/Tom Mulder 7-6 6-4
GD7: Petra Rouwens/Loed Arts – Linda Custers/Kris van den Bogaard 6-4 6-7 6-4
DE8: Mariska Hendriks – Marike Koopmans 6-4 6-4
HD55+: Gerard Bruijsten/Lou GillissenMath van Dijck/Ruud Velthuizen 6-1 6-4

Energy4all Beuningen Open – TC de Linden
HD3: Robert Hesen/Tim Cornelissen – Egbert Kets/Arthur van Keulen 7-6 6-3

Brandemolen Open – TC Arcen
GD4: Tom van der Weiden/Kim Platen – Marc Baltes/Joske Renkens 3-6 6-3 6-0
GD5: Kevin van Callandt/Levina Bramkamp – Marc Balter/Esther Deenen 7-6 6-3

Molentoernooi – TV Napoleon
HD3: Tom Maassen/Ruud Geurts – Jelle Klingen/Lars Gillissen 3-6 6-3 6-2

Summa Open – TV Apollo 69
HE3: Tom Maassen – Bobby Minten 6-3 6-4
HD3: Tim Cornelissen/Ruud Geurts – Tom Maassen/Bobby Minten 6-3 5-7 6-4
HD4: Tim Geurts/Floriaan Hendricks – Patrick Loenen/Rick Oudenhoven 6-2 6-2
HE5: Kevin van Callandt – Alain Schäfer 5-7 6-4 6-4
DD5: Elma de Bok/Sabine Wennekers – Leonie Kanning/Laura Spee 6-2 6-1
HD6: Andreas Bramkamp/Jeroen Velthuizen – Erik Janssen/Ramon Leenders 6-1 6-1

Tennissupplies Slow Open – SLOW
DD6: Claire Schluter/Romy Peeters – Marlies Spithoven/Kiki Vonk 4-6 6-0 6-4

Sanadome Open – Nijmegen Quick
HD4: Stijn Mertens/Arne van Triest – Rens Jonker/Guy Oehlen 6-1 6-4

Categorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 478 588 453

Address

Paul Burgmanstraat 10
5804 BC Venray